Využijte půjčky pro problémové klienty na nákup nové vany

Pustili jste se do rekonstrukce koupelny? Špatně jste ale odhadli rozpočet, takže už vám nezbyly žádné peníze? Jenže ještě nemáte koupenou vanu, která stojí několik tisíc korun? Jako snadná pomoc se v takové situaci nabízí nebankovní půjčka. Proč využít právě ji a nechodit do banky?

Půjčky pro problémové klienty jako výhodnější alternativa

Půjčky pro problémové klienty jsou nebankovní úvěry, které můžete v České republice využívat od roku 2005. Od svého stvoření jsou velkou konkurencí pro úvěry v bance a v dnešní době jsou navíc mnohem populárnější. Hlavní důvod je ten, že nebankovní společnost není tak přísná jako banka. Banka například nepůjčí lidem, kteří:

  • Mají nízké příjmy.
  • Mají několik jiných půjček.
  • Jsou bez práce.
  • Mají záznam v trestním rejstříku nebo registru dlužníků.

Nebankovní společnost půjčí všem těmto lidem bez problémů. Je pro ni rozhodující pouze to, aby žadatel nebyl starší 85 a mladší 21 let, měl české státní občanství a neměl u ní jinou nesplacenou půjčku. Rozdíl je také v tom, že vyřízení půjčky v bance trvá až několik dní, u nebankovní společnosti je to otázka minut.

Půjčky pro problémové klienty a možnosti

Každý si může půjčit jakoukoliv částku v řádech stokorun v rozmezí 500 až 10 000 korun. Sám si také nastaví splatnost půjčky, aby mu vyhovovala a neměl se splacením problém. Splatnost se dá nastavit na 7 až 45 dní a kdykoliv během ní si lze požádat o prodloužení o 7 až 30 dní. Prodloužení je možné udělat dvakrát.

Alternativ je více

Nebankovní společnost vytvořila několik druhů nebankovních půjček. Liší se vlastně jen jménem. Všechny mají stejně výhodné podmínky. Půjčit si tedy lehce můžete i z půjčky ihned, půjčky bez registru a poplatku a dalších.