Rychlá půjčka pro dlužníky jako řešení, jak zaplatit pojištění domácnosti

Pojištění domácnosti je tu od toho, aby se o vás postaralo v případě, když dojde ke škodám ve vaší domácnosti. Funguje jako ochrana movitých věcí. Vztahuje se například na koberce, spotřebiče a další věci. Dokonce dostanete finanční kompenzaci i ve chvíli, kdy se k vám vloupou zloději a odcizí vám peníze a jiné cennosti. Investice v řádech několika tisíc korun se tedy určitě vyplatí.

Rychlá půjčka pro dlužníky jako pomoc

K zaplacení pojištění domácnosti se dá využít i rychlá půjčka pro dlužníky. Jedná se o půjčku, kterou snadno získáte od nebankovní společnosti. Jak na to? Potřebovat budete asi 10 minut času a občanský průkaz. Protože si společnost neprověřuje, jaké má klient příjmy, ani to, zda se jeho jméno nachází v registru dlužníků, je celý proces vyřízení opravdu rychlý. Postup je tento:

  1. Nejdříve si zvolíte sumu a určíte si dobu splatnosti.
  2. Vyplníte online žádost.
  3. K žádosti nahrajete scan občanského průkazu.
  4. Žádost odešlete.

Půjčka je neúčelová, takže ji můžete využít na platbu pojištění i na cokoliv jiného.

Jaké má rychlá půjčka pro dlužníky největší výhody?

Půjčit si mohou i lidé, kteří mají více půjček a také ti, jejichž jméno bylo zařazeno do registru dlužníků. Je to půjčka, u které si za mírný poplatek můžete prodloužit termín splatnosti až o 60 dní. Další výhodou je, že si můžete půjčovat opakovaně.

Zdarma pro první žadatele

Největší konkurenční výhodou ale je, že půjčku můžete získat zcela bez poplatku. Uděláte to tak, že si půjčíte 9000 korun a dáte si splatnost na 30 dní. Při takovém nastavení nezaplatíte ani korunu navíc. Stejně výhodné podmínky má také půjčka před výplatou každému a mobil půjčka.