Půjčka online do 10 min

Peníze  běžnému života potřebuje každý z nás. Někdy se stane, že prostě dojdou a do výplaty je ještě několik dní. V takovém případě není třeba podléhat stresu a obávat se, že nebudete mít co jíst. Je naopak poměrně snadné několik tisíc korun navíc sehnat. I vám jsou nepřetržitě k dispozici půjčky online, které si můžete vyřídit z pohodlí domova. Jak přesně fungují? Proč je výhodnější se spolehnout na pomoc od půjčky a ne od kreditní karty?

Půjčka online do 10 min je k dispozici 24 hodin denně

Půjčka online do 10 min patří k online půjčkám, které poskytuje nebankovní společnost. Je zvláštní tím, že si o ni můžete požádat brzy ráno, pozdě večer či kdykoliv jindy a vždy máte jistotu, že vám bude schválena do několika málo minut. Je to možné jen z toho důvodu, protože nebankovní společnost nemá omezenou pracovní dobu. Navíc vám dá o schválení úvěru vědět přes SMS zprávu a po schválení pošle peníze do 1 minuty na váš účet.

Proč je půjčka online do 10 min výhodnější než kreditní karta?

Kreditní karta je velmi ošemetná. Banka ji prezentují jako nejvýhodnější možnost, jak si půjčit peníze, ovšem opak je pravdou. Problém u kreditní karty je, že:

  • Si půjčujete peníze s hodně vysokou úrokovou sazbou. Pokud peníze nevrátíte v bezúročném období, budete se potýkat s úrokovou sazbou až 22 %.
  • Se platí poplatek za výběr v hotovosti. Někdy je to až 100 korun a k tomu ještě 1 % z výběru.

Půjčka online do 10 min a placení poplatků

Půjčka online do 10 min žádné takové poplatky nemá. U ní se platí pouze jednorázový poplatek za vyřízení. Jeho výše se různí podle toho, kolik si půjčíte a na jak dlouho.