Půjčka online do 10 min se hodí na nákup matrace

Chcete-li žít spokojeně, musí vám zaležet na kvalitě spánku. Nikdy nesmíte podcenit výběr matrace. Právě ta ovlivňuje kvalitu spaní nejvíce, protože funguje jako opora pro celé tělo. Fakt je, že ty nejlepší matrace jsou hodně drahé. Vyplatí se sledovat nabídky prodejců a v případě akce rychle jednat. Pokud nemáte dostatečnou finanční rezervu, pomůže vám při rychlém nákupu půjčka online do 10 min. Jak?

Půjčka online do 10 min se vyřizuje snadno

Největší výhodu má půjčka online do 10 min v tom, že je dostupná 24 hodin denně. Poskytuje ji nebankovní společnost, která má nemezenou pracovní dobu. Žádosti o půjčky proto posuzuje okamžitě, v nelepším případě se peníze objeví na vašem účtu do několika minut. Může to být až druhý den. Vůbec to ale nevadí, protože si lze matraci v obchodě rezervovat. K vyřízení žádosti je třeba udělat následující:

  • Vybrat si sumu a zvolit dobu splatnosti,
  • Vyplnit online formulář,
  • Nahrát k žádosti scan obou stran občanského průkazu.

Tím je vše hotovo, společnost žádost posoudí a o jejím schválení vám dá vědět prostřednictvím SMS zprávy.

Půjčka online do 10 min je výhodnější než kreditka

Možná vám svitlo hlavou, že k nákupu použijete kreditní kartu. V tomto případě si dejte pozor, protože to nemusí být výhodné. Problém u kreditní karty je paradoxně bezúročné období. Pokud ho překročíte, budete bance platit vysoké úroky. Navíc se draze platí za výběr v hotovosti.

Kolik zaplatíte za využití nebankovní půjčky ihned?

Za využití půjčky ihned se platí mírný poplatek, který se řídí ceníkem. Nový žadatel může mít půjčku zdarma. Získá ji, když si půjčí 9000 korun a dá si splatnost na 30 dní.