Půjčka ihned

Nikdy nevíte, co pro vás nový den přichystá. Můžete se například probudit a zjistit, že vaše lednice nefunguje a vy nutně potřebujete koupit novou. Stejný problém může být s televizí, kotlem, bojlerem, myčkou apod. Ve všech případech se jedná o rychlý výdaj několika tisíc korun. Nemáte je? Naštěstí je tu pro každého řešení, které je výhodné a rychlé. Je to půjčka ihned, která je v mnoha podmínkách výhodnější než kreditní karta a klasický bankovní účet. Seznamte se s tím, jak půjčka ihned funguje. Určitě pomůže i vám!

Půjčka ihned a podmínky získání

V dnešní době je dost těžké si půjčit od banky. Na trhu sice působí několik desítek bank, ovšem všechny mají dost přísné podmínky. Bankám například vadí, když najdou klientovo jméno v seznamu dlužníků. Takovým lidem banky nepůjčí ani náhodou. Problém také je, když banka zjistí, že má žadatel příliš nízký příjem. Bance také vadí, má-li žadatel záznam v trestním rejstříku. Půjčka ihned takové podmínky nemá. Půjčí všem, kdo:

Prokáží, že je jim více než 21 let a nejsou starší než 85 let

  • Mají české státní občanství
  • Nedluží společnosti v rámci jiné půjčky

Půjčka ihned má jen mírné poplatky

Výhodou je, že půjčka ihned má super nízké poplatky. Řídí se podle platného ceníku společnosti a různí se podle toho, kolik si žadatel půjčí a na jak dlouho. Například u půjčky 2 000 korun na 7 dní se platí poplatek pouhých 200 korun. Zajímavé je, že banka klientům peníze vrací. Děje se tak ve chvíli, kdy klient půjčku splatí předčasně.

Kolik a na jak dlouho?

Půjčka ihned je úvěr, který nabízí 10 000 korun, maximální splatnost je 105 dní.