Peníze z nebankovní půjčky a jarní oprava domu

Zima dala vašemu domu pěkně zabrat. Je co nejdříve nutné opravit popraskanou fasádu, opravit stěny, vyčistit dlažbu apod. Bude vás to stát několik tisíc korun. Jenže kde je najít? Poslední finanční rezerva padla na dřevo, které jste museli dokoupit. Naštěstí už si s tím nemusíte lámat hlavu. Stačí vám, když si přečtete několik následujících řádků. Zjistíte, jak snadno si můžete půjčit peníze z nebankovní půjčky a získat tak prostředky na opravy.

Nebankovní půjčky a snadný postup vyřízení

Nebankovní půjčky jsou vytvořeny tak, aby si každý mohl půjčit z pohodlí domova a vše vyřídil velice rychle. Postupo je tento:

  • na webu nebankovní společnosti použijete konfigurátor, pomocí kterého si nastavíte sumu a dobu splatnosti,
  • vyplníte online žádost, stačí napsat několik základních údajů, jako jsou jméno a příjmení, adresa, číslo občanského průkazu a další,
  • k žádosti nahrajete scan nebo fotografie obou stran občanského průkazu,
  • jedním kliknutím žádost odešlete.

Nebankovní půjčky a rychlost

Nebankovní půjčky ihned u klientů bodují zejména rychlostí. Zatímco na vyřízení půjčky od banky budete čekat třeba i několik dní, u nebankonví půjčky to je otázkou několika minut. Nebankovní společnost má totiž nepřetržitou pracovní dobu, každou půjčku schválí do několika minut a okamžitě pošle peníze na žadatelův účet. Díky tomu je máte k dispozici de facto okamžitě. Rychlost převodu peněz je závislá na bance, u který máte veden běžný účet.

Nabídka vás potěší

Půjčka ihned každému nabízí sumu 500 až 10 000 korun. Je výhodou, že si částku volí kadý sám. Doba splatnosti půjčky je 7 až 45 dní. Každý si za poplatek může dobu splatnosti prodloužit o dalších až 60 dní. I tato žádost se podává online.