Nebankovní půjčky ihned na domácí lis na mošt

Podzim je v plném proudu a s ním přichází i jeho úroda. Pokud máte na zahradě pár ovocných stromů, jistě už ve volných chvílích plníte bedýnky voňavými švestkami, jablky nebo hruškami. Je vám líto vyhazovat shnilé ovoce? Rádi byste veškerou úrodu spotřebovali? Pořiďte si lis a šrotovač na výrobu moštu a zásobte se na zimu lahodným nápojem. Pokud nemáte zrovna peníze navíc, nebankovní půjčky ihned vám na vybavení přispějí.

Půjčky bez registru a poplatku jsou nejvýhodnější na trhu

Nebankovní půjčky ihned, které patří mezi krátkodobé půjčky, jsou poskytovány finskou finanční skupinou. Sjednáte je velmi rychle z pohodlí vašeho domova a to kdykoliv potřebujete. Vzhledem k tomu, že vám k jejich získání postačí pouze vyplnit online formulář na stránkách společnosti, můžete si žádost sjednat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Navíc k ní nemusíte dodávat žádné další potvrzení nebo dokumenty. Ušetříte tedy čas, který byste u běžných půjček strávili běháním po úřadech.

Komu mohou být půjčky ihned poskytnuty?

Pokud je vám alespoň 21 let a máte české státní občanství, splnili jste základní podmínky pro uznání nebankovní půjčky ihned. K jejímu získání totiž nepotřebujete ani:

  • výpis z rejstříku trestů
  • potvrzení o výši příjmu
  • nahlédnutí do registru dlužníků
  • ručitele
  • zástavu

Díky tomu si mohou vybavení na zahradu pořídit také studenti, senioři, nezaměstnaní nebo zadlužení. Ti by u běžných půjček neobstáli, neboť nejsou pro banku dostatečně bonitní.

Jak správně vybrat?

S finskou půjčkou můžete získat až 10 000 Kč. Dobře si však promyslete, jakou částku opravdu potřebujete. Musíte ji totiž vrátit nejpozději do 45 dnů. Šrotovač i lis na ovoce můžete najít na trhu v mnoha provedeních a velikostech. Proto se vyplatí spočítat si, jaký objem drtiče je pro vás nejvýhodnější.