Nebankovní půjčka vás podrží, když potřebujete finanční náplast

Příjmy ze zaměstnání nejsou nafukovací a pokud jste se dostali do situace, kdy je třeba řešit více finančních závazků najednou, může se vám lehce stát, že vám na účtu nebo v pěněžence chybí peníze na běžné výdaje za domácnost. Situace pro vás může být stresující a nepříjemná a tak asi zvažujete, jak ji co nejlépe vyřešit. Možná jste už zkusili požádat o podporu své rodiče nbeo přátele. Ti ale nemusí mít vždy odložené zásoby a tak je třeba obrátit se o pomoc jinam. Nebankovní půjčka vám může vyjít vstříc ve chvíli, kdy potřebujete pár tisíc navíc a přitom se nechcete upisovat na dlouhou dobu a za podmínek, kterou jsou nevýhodné.

V čem je nebankovní půjčka jiná?

Poskytují ji nebankovní společnosti, které jsou při posuzování žadatelů mnohem méně přísné, než běžné banky. Díky tomu mohou na pomoc dosáhnout i ti, kteří by u tradičních půjček a úvěrů nepochodili. Pomoci dosáhnete, pokud splňujete tyto dvě podmínky:

  • váš věk je mezi 21 a 85 let
  • máte české státní občanství

Finance tak mohou získat i studenti, ženy na mateřské, nezaměstnaní, zadlužení nebo matky samoživitelky.

Jak půjčky ihned vyřídíte?

  • navštivte stránky nebankovní společnosti a pomocí praktické kalkulačky si spočítejte, o jakou půjčku požádáte
  • sami si vyberte její výši i dobu splatnosti
  • podejte žádost pomocí online formuláře nebo formou speciální sms jako to umožňuje mobil půjčka
  • počkejte na její zpracování, které trvá jen pár minut
  • po schválení žádosti vám budou zaslány peníze na váš účet ještě tentýž den, kdy o ně žádáte

Jaké má nebankovní půjčka další výhody?

Můžete ji vyřídit prakticky kdykoliv chcete, neboť je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Její využití je zcela na vás, takže z jejích financí můžete uhradit opravu auta, nákup nového spotřebiče do domácnosti nebo nábytek do ložnice. Také si o ni můžete požádat opakovaně, stačí, když je vaše předešlá půjčka splacená v pořádku.