Mobil půjčka

Moderní technologie nám přináší mnoho dobrého. Přes internet a třeba chytrý telefon lze dnes realizovat mnoho věcí. Víte o tom, že vám stačí připojení k internetu, telefon nebo notebook  a můžete si bez problémů půjčit peníze třeba o půlnoci? Ne? Čtěte dále a dozvíte se, jak snadno si můžete půjčit až 10 000 korun. Online půjčování je specifické tím, že má mnoho atraktivních výhod. Využijte toho i vy!

Mobil půjčka nespolupracuje s registrem

V první řadě bystě měli vědět, že v České republice máme Centrální registr dlužníků a ještě k tomu také Registr dlužníků Solus. Jedná se o jakési seznamy dlužníků, které mezi sebou sdílí instituce, jako jsou banky, poskytovatelé vody, elektřiny a plynu, telefonní operátoři, dále také leasingové společnosti a mnoho dalších. Registr slouží  tomu, aby se firmy a jiné společnosti navzájem chránily před problémovými klienty. Pokud zde vaše jméno je, určitě vám nepůjčí v bance. To ale snadno vyřešíte právě pomocí mobil půjčky!

Mobil půjčka a největší výhody

Mobil půjčka je produktem nebankovní společnosti a využívat ji můžeme již od roku 2005. Nemusíte se tedy bát, že by šlo o nějaký nový produkt, který by byl pro vás nevýhodný. Mobil půjčka má naopak hned několik výhod, které ji výrazně odlišují od půjčky v bance. Mezi její výhody patří:

  • Je dostupná 24 hodin denně
  • K získání není rozhodující příjem
  • Žadatel může mít zápis v registru dlužníků
  • Je vyřízena do 10 minut
  • Splácí se celá nejednou

 Kolik mobil půjčka nabízí?

Každý si může půjčit částku od 500 do 10 000 korun. Sám si volí také splatnost. Maximální splatnost je u mobil půjčky 105 dní.