Mobil půjčka pomůže s vašim podnikáním

Opustili jste své stálé zaměstnání a vrhli jste se do podnikání na vlastní pěst? Pak vám jistě přijde vhod, když si budete moci vybavit kancelář podle svých představ, abyste v ní našli vždy to, co pro svou práci potřebujete. Při jejím budování věnujte čas i tomu, jak prostor zútulnit pro vaše návštěvy a vytvořte místo, které vás bude k práci pobízet a ve kterém se budete cítit uvolněně a příjemně. Ve vašich začátcích vám pomůže mobil půjčka. Poskytne vám až 10 000 Kč na výbavu, kterou si vyberete.

Mobil půjčka rozjede práci snů

Pokud se vám v hlavě zrodil skvělý nápad na založení firmy, můžete se na plno pustit do budování vlastní značky. Živnostenské oprávnění můžete využít také tehdy, kdy máte zaměstnání, ale rádi byste vyzkoušeli realizaci vlastního nápadu. Pak můžete podnikat tzv. na vedlejší činnost. I v tomto případě však můžete sáhnout na půjčky ihned. Přispějí vám na nákup zařízení a strojů, pronájem budovy nebo vybavení kanceláře.

Komu jsou nebankovní půjčky ihned poskytovány?

Nebankovní půjčky jsou v České republice nabízeny finskou finanční skupinou, která má tak výhodné podmínky pro poskytnutí peněžité pomoci, že na ně dosáhne téměř každý. Mobil půjčka může být schválena třeba:

  • studentům
  • seniorům
  • matkám samoživitelkám
  • nezaměstnaným
  • zadluženým
  • ženám na mateřské

Žádost je schválena každému, kdo má alespoň 21 let a české státní občanství. Žádná další potvrzení nebudete potřebovat. Nemusíte dokonce dokládat ani potvrzení o výši příjmu, výpis z rejstříku trestů nebo nahlédnutí do registru dlužníků.

Jak můžete půjčku sjednat?

Navštivte jednoduše stránky nebankovní společnosti a vyplňte krátký online formulář. Ten odešlete ke zpracování a do pár minut zjistíte, zda vám byla finanční podpora schválena. Peníze získáte zpravidla ještě tentýž den na svůj účet a můžete s nimi nakládat až 45 dnů.