Mobil půjčka a váš nový chytrý telefon

Už si také nedokážete představit život bez chytrého telefonu? Bohužel se vám ale stalo, že se rozbil? Nebo už jen máte straší model, který se rychle vybije a nezvládá rychlé surfování po internetu? Vyhlídli jste si nový, který navíc mají nyní v akci? Stav vašeho konta ale není dobrý, takže si ho koupit nemůžete? Omyl! Pokud k nákupu využijete mobil půjčku, získáte peníze velmi rychle a můžete do obchodu vyrazit třeba ještě dnes. Jak na to?

Mobil půjčka a její snadné vyřízení

Mobil půjčka se v mnoha ohledech liší od bankovní půjčky, kreditní karty i kontokorentu. Hlavní rozdíl je v tom, že se na ni neváže úroková sazba. U kontokorentu se například úroková sazba pohybuje od 14 do 20 %, není výjimkou že u kreditní karty dosahuje sazba hranice 22 %. Je tedy zřejmé, že půjčování u banky moc výhodné není. I v případě malé částky hodně přeplatíte. Jak je na tom mobil půjčka? U ní je stanoven pouze poplatek za vyřízení. Ten se počítá podle toho, kolik si žadatel půjčí a jakou si zvolí dobu splatnosti.

Mobil půjčka a nastavitelnost

Je také výhodou, že je možné si mobil půjčku nastavit podle potřeb. Například si volíte, kolik si půjčíte a na jak dlouho. Maximálně si můžete půjčit 10 000 korun a splatnost jde dát až na 105 dní. Nejdelší dobu získáte tak, že si nejdříve nastavíte splatnost na 45 dní a poté ještě dvakrát požádáte o prodloužení.

Mobil půjčka a její kolegyně

Mobil půjčka není jedinou výhodnou nebankovní půjčkou. Kromě ní si stejně výhodně půjčíte také z: