Kdy se vám vyplatí nebankovní půjčka?

Potřebujete půjčit peníze a nevíte, zda je lepší variantou zajít do banky nebo spolupracovat s nebankovní společností? Bankovní půjčka i nebankovní půjčka mají každá svá specifika, své klady i zápory. Obecně nejde říci, že by jedna z nich byla vhodnější pro každého. Každý si musí vybrat, který typ mu bude více vyhovovat. Abyste si dokázali lépe vybrat, detailněji si nyní představíme výhody nebankovních půjček.

NNebankovní půjčka zajistí rychleji peníze na váš účet

I když jste u jedné banky klientem několik desítek let a čekali byste, že banka nebude mít s poskytnutím půjčky žádné problémy, často se děje pravý opak. Vyřízení půjčky od banky trvá řádově několikanásobně delší dobu, než vyřízení nebankovní půjčky u společnosti, se kterou jste v životě nespolupracovali. Jak je to možné? V bankách musí každá žádost projít detailním zkoumáním, přes několik pracovníků a vše se zdržuje. Kvalitní nebankovní půjčka vám dokáže zajistit peníze ještě týž den po zažádání. Jedná se o půjčky ihned.

Proč je nebankovní půjčka tak rychlá?

Důvodů je hned několik. My si představíme v bodech ty hlavní.

  • Řízení neprobíhá přes několik pracovníků
  • Nenahlíží se do registru dlužníků
  • Peníze se zasílají okamžitě
  • Žádné složité papírování
  • Musíte dokazovat příjem, zaměstnání ani další

Nebankovní půjčka pro nákup čehokoli

Nebankovní půjčka je ideální variantou, když se vám v domácnosti nebo ve firmě něco porouchá a vy potřebujete okamžitě koupit nový produkt. Je jedno, zda se jedná o ledničku, sporák, nábytek, ložní prádlo, počítač, sedačku, osvětlení nebo cokoliv jiného. Půjčky bez registru a poplatku si můžete vzít rychle a v takové výši, jakou zrovna potřebujete. I splátky si lze nastavit tak, aby vám vyhovovaly co nejvíce.