Jak využít Sms půjčky pro problémové klienty k nákupu vánočních dárků?

Září už je ve své druhé polovině, což je signál, že brzy přijdou Vánoce. Ne neblázníme. Jen si zkuste vzpomenout, jak rychle to uteklo vloni. Ještě jste se nestačili vzpamatovat z léta a už jste lítali po obchodech, tlačili se asi s milionem dalších lidí a nakupovali vánoční dárky na poslední chvíli. Nenechávejte letos nic náhodně a nakupte si vánoční dárky s dostatečným předstihem.

Když nemáte peníze, pomohou Sms půjčky pro problémové klienty

Pokud jste si během roku nestačili udělat finanční rezervu, vůbec to nevadí. Pro takové případy ty jsou Sms půjčky pro problémové klienty, které jsou dostupné i pro ty, kdo:

  • Mají záznam v registru dlužníků,
  • Jsou bez zaměstnání,
  • Nemají vysoký příjem,
  • Jsou v důchodu.

Tyto půjčky se řadí mezi nebankovní půjčky ihned, jejich získání je velmi snadné. I vám bude stačit asi 10 minut času. Strávíte ho nad vybíráním si, kolik si půjčíte a na jak dlouho a ještě nad vyplněním online formuláře. Sms půjčky pro problémové klienty, nabízí stejně jako mobil půjčka, nejvíce 10 000 korun a nejméně 500 korun.

Sms půjčky pro problémové klienty jsou výhodnější než produkty v bance

Sms půjčky pro problémové klienty jsou často dávány do srovnání s bankovními produkty. Oproti nim jsou výhodnější, protože se za nebankovní půjčky paltí jen mírný poplatek. Ten se odvíjí od toho, kolik si půjčíte a na jak dlouho. Na všechny finanční produkty od banky se váže úroková sazba. U kreditní karty je vysoká až 22 %, takže se půjčení peněz může hodně prodražit. U kontokorentu je úroková sazba asi 15 %. Ovšem banky ho otevřou jen těm, kdo mají vyšší příjem.

Jaké vánoční dárky koupit?

Největší radost udělají zážitky. Super je například wellness víkend.