Jak půjčky pro problémové klienty pomáhají při nákupu plenek?

Plenky pro malé děti spolknou hodně peněz. Proto se vyplatí, když budete sledovat nabídky obchodů a reagovat na slevové akce. I vám se může stát, že narazíte na akci, budete chtít plenky koupit, ovšem na účtu nebudete mít dostatek peněz. V takovém případě se i vám vyplatí, když se spolehnete na pomoc od půjčky pro problémové klienty.

Proč jsou půjčky pro problémové klienty výhodné?

Půjčky pro problémové klienty byly stvořeny vlastně jako reakce na nabídku bank. Ty totiž poskytují jen půjčky na delší dobu, což by nebyl zase až takový problém. Horší je to, že banky nepůjčují každému. Jsou hodně opatrné a možná i trochu podezřívavé, takže si každého žadatele dost důkladně prověřují. Banky si například prověřují, jestli má žadatel půjčky i jinde, jaký má příjem, jestli neměl někdy v minulosti problém se splácením apod. Nebankovní společnost takové „prověrky“ nedělá, takže jsou její půjčky mnohem dostupnější. Jsou dostupné i pro ty, které banka označí za „problémového klienta“.

Půjčky pro problémové klienty jsou nastavitelné

Půjčky pro problémové klienty si může každý klient upravit „k obrazu svému“. Volí si sumu, půjčit si může částku v řádech stokorun v rozmezí 500 až 10 000 korun. Dále si nastavuje dobu splatnosti od 7 do 45 dní. Může si ještě požádat o prodloužení termínu od 7 do 30 dní. Dále si také volí, jakým způsobem mu má být doručena faktura s platebními údaji.

Je jich na trhu více

Půjčky pro problémové klienty jsou jen jedním druhem nebankovní půjčky. Kromě nich až 10 000 korun do několika minut nabízí: