Hodiny doučování zajistí vašim dětem nejvýhodnější půjčka

Chcete vaše děti poslat přes léto na cizojazyčný tábor, ale jejich znalosti nejsou ještě na takové úrovni, abyste jej tam s čistým svědomím odvezli? Nebo vás kvůli školním výsledkům děsí blížící se konec roku a obáváte se vysvědčení, které vám vaše ratolest přinese? Pokud nemáte dostatek prostoru na to, abyste se výuce svých dětí věnovali celé odpoledne a hodilo by se vám zaplatit pár lekcí doučování, poohlédnetě se po nabídce jazykových kurzů nebo najděte lektora, který poskytne dětem individuálních lekce šité na míru. Bude vás to sice stát nějaké peníze navíc, ale co byste pro vzdělání svých potomků neudělali? Pokud vám na jeho úhradu chybí v peněžence, nejvýhodnější půjčka mimoškolní doučování zaplatí.

 Proč právě nejvýhodnější půjčka?

Nejvýhodnější půjčka patří mezi krátkodobou finanční pomoc, kterou na našem trhu poskytuje finská skupina. Díky svým skvělým podmínkám patří mezi nejoblíbenější peněžitou pomoc v Česku. Funguje u nás více než 10 let a je vyzkoušena stovkami zákazníků. Její síla tkví v tom, že ji můžete snadno vyřídit a je k dispozici téměř všem zájemcům. Tím se také výrazně liší od běžných bankovních půjček.

Komu je půjčka ihned určena?

Mohou si o ní říct všichni čeští občané starší 21 let. K žádosti o pomoc nemusíte dokládat žádná potvrzení a tak se vyhnete složitému vyřizování na úřadech i dlouhému čekání ve frontách. U půjčky ihned se obejdete bez:

  • potvrzení o výši příjmu
  • výpisu z rejstříku trestů
  • nahlédnutí do registru dlužníků
  • ručitele
  • zástavy

Kolik můžete získat?

K dispozici je vám až 10 000 Kč, které můžete použít k úhradě kurzů a vzdělání svých dětí. Pokud však potřebujete jen pár tisíc, stačí říct. Nebankovní půjčky vám poskytnou přesně tolik, kolik žádáte na dobu, kterou si sami zvolíte. Standardní doba splatnosti je však 45 dnů.