Chystáte se do divadla? Nový šatník vám zaplatí půjčka ihned

pujcka-ihnedPokud už delší dobu nenacházíte ve své skříni šaty, ve kterých byste se odvážila vyrazit na slavnostní událost a přesto vás návštěva divadla nebo vážné hudby čeká, nastal nejvyšší čas pro to, abyste vyrazila na nákupy. Pro každého je důležité udělat si jednou za čas radost nějakým hezkým kouskem oblečení, který můžete využít při slavnostních příležitostech. Pokud nemáte zrovna peníze nazbyt, může vám s nákupy pomoci půjčka ihned.

Půjčka ihned je tu pro všechny

Máte obavy, že peníze na nové šaty nemohou být k dostání také pro vás, neboť máte na své jméno vedenou hypotéku na dům nebo úvěr na nové auto? U běžné banky byste nejspíš nepochodili. Byli byste s největší pravděpodobností označeni za problémové klienty, kteří nejsou dostatečně bonitní. Taková pravidla však neplatí u finské finanční skupiny. Ta poskytuje pomoc i znevýhodněným skupinám žadatelů. Třeba její sms půjčky pro problémové klienty pomohou i studentům, ženám na mateřské, nezaměstnaným nebo zadluženým.

Jak je to možné?

K vyřízení půjčky ihned totiž není třeba dokládat žádná potvrzení. Postačí vám, když prokážete, že je vám alespoň 21 let a máte české státní občanství. K žádosti nemusíte mít ani:

  • výpis z rejstříku trestů
  • potvrzení o výši příjmu
  • nahlédnutí do registru dlužníků
  • ručitele
  • zástavu

Navíc si můžete o peníze požádat kdykoliv chcete, neboť je vám půjčka ihned k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Sjednáte ji tak třeba i v noci a to z pohodlí vašeho domova.

Kolik můžete získat?

Půjčka ihned vám poskytne až 10 000 Kč na 45 dnů. Její výši i dobu splatnosti si můžete nastavit podle svého rozhodnutí. Pro žadatele, kteří ji vyřizují poprvé, je připravena skvěla nabídka. Mohou získat 9 000 Kč na 30 dnů zdarma. Z této částky hravě pořídíte šaty, sako i kvalitní obuv do společnosti.