Chybí vám na splátku hypotéky? Půjčky pro problémové klienty s úhradou pomohou

Založili jste s partnerem rodinu a vzali jste si hypotéku na dům? Nebo splácíte úvěr na rekonstrukci domu? Půjčili jste si peníze na nové, prostorné auto, do kterého se pohodlně vejde kočárek a všichni členové vaší domácnosti? Pokud posíláte své bance každý měsíc vysokou splátku, může se vám snadno stát, že budete mít potíže s její úhradou. Pokud jste tento měsíc nevyšly se svým rozpočtem, můžete se obrátit na půjčky pro problémové klienty, které jsou určeny přesně pro vás.

I zadlužení mohou uspět s žádostí o půjčku

Půjčky ihned, které jsou poskytovány nebankovní společností, mají mnohem menší požadavky na žadatele než běžné banky. K jejich získání vám postačí splnit tyto dvě podmínky:

  • mít věk 21 až 85 let
  • mít české státní občanství

Jakmile můžete tyto požadavky splnit, máte peníze jisté. K žádosti navíc nemusíte dokládat potvrzení o výši příjmu, výpis z rejstříku trestů nebo nahlédnutí do registru dlužníků, takže ušetříte množství času s vyřizováním dokumentů. Také se vyhnete nepříjemným sezením na pobočkách. Půjčky pro problémové klienty totiž vyřídíte z pohodlí domova.

Komu tedy mohou půjčky pro problémové klienty pomoci?

Finanční podpora je vhodná pro všechny, kteří potřebují půjčit na krátký čas menší finanční obnos. Pomocí půjčky bez registru a poplatku můžete získat až 10 000 Kč, které lze použít na opravy v domě, zaplacení nájmu, úhradu hypotéky nebo na běžné nákupy.

Jak můžete půjčku sjednat?

Žádost najdete na stránkách nebankovní společnosti. Do ní vepíšete základní osobní údaje a požadovanou výši. Pomocí jednoduché kalkulačky si můžete spočítat, jaká doba splatnosti je pro vás ideální a kolik na konci zaplatíte. Když si například půjčíte poprvé, můžete mít až 9000 Kč na 30 zdarma.