Chcete začít s nákupem vánočních dárků? Pomohou půjčky pro problémové klienty

Nakoupit vánoční dárky s předstihem je určitě dobrá volba. Vyhnete se tak mačkanicím v obchodě a také stresu. Navíc budete mít dost času, abyste vybrali opravdu ty nejlepší dárky, které ostatním udělají radost. Pokud pro vás jsou jedinou překážkou finance, poradíme vám, jak to rychle vyřešit. I pro vás jsou tu výhodné půjčky pro problémové klienty.

Proč je výhodné půjčky pro problémové klienty využít?

První velkou výhodou je, že se jedná o úvěr na krátkou dobu. Nezatížíte se tedy na několik let. Splatnost se dá u půjčky pro problémové klienty nastavit na 7 až 45 dní. Pokud byste náhodou měli problém a nemohli byste peníze včas vrátit, nabízí se možnost prodloužení splatnosti. Půjčku je možné prodloužit dvakrát za sebou, pokaždé o 7 až 30 dní. Žádost můžete poslat:

  • Sms zprávou,
  • e-mailem.

Půjčky jsou výhodné i proto, že k jejich získání není třeba dokazovat příjem. Díky tomu jsou dostupné i pro osoby bez práce, což půjčky od banky většinou nejsou.

Postup vyřízení půjčky pro problémové klienty

Stačí, když si najdete internetové stránky nebankovní společnosti a na nich vyplníte žádost. Ještě předtím si na kalkulátoru zvolíte dobu splatnosti a sumu. Do žádosti se vyplňuje jen několik údajů, takže vám celkově vyřízení žádosti zabere asi jen 10 minut času. Vyřízení bankovní půjčky se naopak může protáhnout i na několik dní. Půjčky pro problémové klienty jsou jen jedním druhem nebankovních půjček. Stejně výhodné podmínky má také mobil půjčka a půjčka ihned.

Jaké vánoční dárky vybrat?

Při výběru se vždy řiďte vkusem a potřebami osoby, pro kterou je dárek určen. Kupujte dárky, které udělají radost. Vyhněte se fádním darům, jako jsou papuče, kosmetika apod.